nr 616 1414
Leksaksdjur
13st, 1940-/50-tal, fyra märkta Elastolin, längd: 7-18+ , höjd: 7-14
Kondition: skador+lagningar
Utrop: |
300 kr |
Såld: |
300 kr |
måndag 14 december 2009 kl 17:14:03
Tid |
Kund |
Bud |
10/12 17:50:13